DİKKAT ! BU BİLGİLER TELİF ESERİ OLUP YAZARI VE YAYINEVİMİZDEN  İZİN ALINMADAN KULLANILMAMALIDIR.

GÜRSEL YAYINEVİ SİTE BAŞINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA KIYMETİ ARTAR!

Zekai İŞLER

1956 yılında Osmancık'ta doğdum. İlk ve orta okulu Merzifon'da,liseyi (İML) Çorum'da bitirdim. İmam Hatip Neslinin idealizmine sahip bir kimseyim.Yüksek öğrenimimi İlahiyat alanında yaptım.
1980 yılından itibaren Çorum, Kahramanmaraş,ve Kocaeli'nde çeşitli lise,imam hatip lisesi,ticaret lisesi ve ilköğretim  okullarında öğretmenlik yaptım. 
Sporla aktif olarak ilgilendim. Voleybol oynadım. Futbol ve voleybol hakemliği yaptım. Kros çalıştım. 6000 metre Türkiye Kros Müsabakalarına katıldım. Güzel sanatlara ilgi duyarım. Eski sanatlarımızdan Hat Sanatı sevdiğim bir daldır. Tiyatro ile özel olarak uğraştım. Çalıştığım lisede (Karamürsel Lisesi) ahşap Konak,Ah Şu Gençler ve Aile Bağları isimli üç önemli eseri sahneye koydum. Yönetmen olarak Ahşap Konak oyunu ile “Jüri Özel Ödülü” aldım. 
 Sivil toplum örgütleriyle yakından ilgilendim. Demokrasi kültürünün gelişmesinde; vakıf,dernek,klüp gibi kuruluşlara önemli görevler düştüğüne olan inancım beni daime bu kuruluşlarda faal (aktif) olmaya zorladı. 
Cemiyeti ve 2002'de Halen Ensar Vakfı ile devam ediyor. Bu kurumlarda üye,yönetim kurulu üyeliği ve başkan olarak ülkemizin gençliğine eğitim yoluyla ,fakir insanlarımıza da maddi olarak hizmet etmeye çalıştım. 
Bu tür kuruluşları ve buradaki hizmetleri çok önemsiyorum.  Şu an faal olarak öğretmenlik mesleğine devam ediyorum. Emeklilik dönemine kadar resmi olarak,emeklilikten sonra da fahri olarak eğitim faaliyetlerine devam edeceğim.  Hedefim iyi,faydalı ve verimli insan yetiştirmektir. İnsana yatırımın her şeyden önemli olduğuna inanıyorum. Bütün bunlara ilaveten de Çorumlu 2000 Dergisinde fırsat buldukça yazıyorum. Doğru olduğuna inandığım düşünceleri insanlarla paylaşmak istiyorum. 
Dergiye emek veren bütün dostlara saygılar sunuyorum. Yayınevimizin basılmış ve sanal yayınlanmış dergilerinde karikatürleri  bulunmaktadır.
 
 

YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN GARANTİSİ ALTINDADIR!

Hazırlayan  Mahmut Selim GÜRSEL yazışma adresi  corumlu2000@gmail.com

 Hukuka, Yasalara, Telif  ve Kişilik Haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Gizlilik şartları ve Telif Hakkı © 1998 Mahmut Selim GÜRSEL adına tüm hakları saklıdır. M.S.G. ÇORUM