DİKKAT ! BU BİLGİLER TELİF ESERİ OLUP YAZARI VE YAYINEVİMİZDEN  İZİN ALINMADAN KULLANILMAMALIDIR.

GÜRSEL YAYINEVİ SİTE BAŞINA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

BİLGİ PAYLAŞILDIKÇA KIYMETİ ARTAR!

  Yaşar SOLAK

1962 yılında Çorum'da doğmuşum.Tanyeri ilkokulunu Çorum'da bitirdim.Evli iki çocuk babasıyım.Şu anda müteahhitlikle uğraşmaktayım .  Benim hayalim bende kalsın. 
           Kahve  garsonluğu,tuğla ocaklarında işçilik,ayakkabı boyacılığı,kalorifer tesisatçılığı,su tesisatçılığı,izolâsyon işçiliği, Kıbrıs'ta güneş  enerjisi sistemleri üzerine  işçilik, ayakkabı satıcılığı  ve en sonunda inşaat ve emlakçilik. 
Önemli gördüğüm olayı ben insan olarak, inşaatın her safhasında  yaşarım. İnşaatın gelişimi,ortaya  çıkması, aşama kaydetmesi  beni  çok mutlu  eder  ve  her  yaz  ben mutlulukları umutla beklerim. 
İnşaatçılık zor iştir. Kültür seviyesi normalin altında  olan bır ortamda çalışıyoruz. 
Gençlere bu işi önermek onlara ecelsiz ölün demek gibi oluyor. 
Ben  yazmayı  seviyorum. İlk şiirim İstanbul'da yayımlanan bir edebiyat dergisinde çıktı. Yılı zannediyorum 1977 olması gerekir. Yazdıklarımla ilgili ödül verilmedi. Ama şiirlerimle ilgili plaket ve ikincilik gibi ödüllerim var.  İdealim toplu konut yapmak. Allah C.C. ömür ve izin  verirse toplu konut işini gerçekleştireceğim. 
Şiir kitabım 1983 de  yayımlandı. Roman, hikaye gibi çalışmalarım yok.  Köşe yazılarımı ise belki bir gün bir  kitapta toplayabilirim  düşüncesi ile arşivli yorum. 
Köşe  yazısı,hayatın  gerçeğine dair yazılar yazdım. Zannediyorum,bir buçuk yıldır yazmaya ara  verdim. Çoğunlukla yazılarım yerel gazetelerde yayımlandı. 
Teşekkür ederim. Yayınevimizin basılmış ve sanal yayınlanmış dergilerinde yazıları bulunmaktadır.
 
 

YAPTIKLARIM YAPACAKLARIMIN GARANTİSİ ALTINDADIR!

Hazırlayan  Mahmut Selim GÜRSEL yazışma adresi  corumlu2000@gmail.com

 Hukuka, Yasalara, Telif  ve Kişilik Haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.
Gizlilik şartları ve Telif Hakkı © 1998 Mahmut Selim GÜRSEL adına tüm hakları saklıdır. M.S.G. ÇORUM