ANA SAYFAYA GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ          

Hazırlayan  Mahmut Selim GÜRSEL yazışma adresi  corumlu2000@gmail.com

BAK SAT AL DERGİSİ  2019 YILI  DERGİMİZİN SAYFA KATILIMI KATKI PAYI :  

1-Tablo ve resim

300/070 Piksel

1 Ay     250 Tl.

6 Ay    600 Tl.

12 Ay 1000 Tl.

Örnek olarak görsel de logomuz kullanılmıştır!

 
2-Tablo ve resim

600/150 Piksel

1 Ay     600 Tl.

6 Ay   1600 Tl.

12 Ay 3000 Tl.

Örnek olarak görsel de logomuz kullanılmıştır!

 
2-Tablo ve resim

1000/250 Piksel

1 Ay     1200 Tl.

6 Ay     3600 Tl.

12 Ay   5000 Tl.

Örnek olarak görsel de logomuz kullanılmıştır!

 
BİLGİ
Çalışmalar Yayınevimiz tarafında yapılacaksa ayrıca ücretlendirme yapılır!
Sayfa sabit sizin gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda ve sizin seçtiğiniz bilgiler 1 ay olarak gönderilecek bilgiler ise her ayın en geç 15'inde Gürsel Yayınevine ait   https://corumlu.info/baksatal/baksatal.htm  adresimize yollanmalıdır. Geciken yazılar bir sonraki aya alınır ve sayfanızda bir önceki ayda bulunan bilgileriniz yayınlanır.

KATILIMCI VEREN AÇISINDAN SÖZLEŞME

Biz aşağıda isim ve imzaları bulunan reklam bilgisini  yayımlanmak üzere https://corumlu.info/baksatal/baksatal.htm  sitesinde yayınlanan BÜLTEN'İMİZE gönderdiğimiz materyallerimizin ve çalışmalarımızın orijinal olduğunu; yayımlanmak üzere gönderildiğin beyan eder ve başka bir yerde izin alınmadan kullanılmayacağımı beyan ederiz.

Bu sitede kullanılan eserler; Gürsel Yayınevi ile 5846 Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5187Basın Kanunu ve Türk Ceza Kanunu uyarınca koruma altındadır. Site içerisinde T.C. Yasalarına aykırı davranışlar ve genel huzuru bozmaya yönelik hareketler yasaktır. Kişilerin site içerisindeki yazı, resim, fikir ve beyanatları kişilere aittir. Site ve yönetimi  sorumlu tutulamaz.

Bu kanun ve yönetmenlikler gereği; ihtiyaç gözüken düzeltmelerle birlikte her türlü YAYIM HAKKI’NI , materyalin teslim tarihten itibaren Gürsel Yayınevi https://corumlu.info/baksatal/baksatal.htm sitesine yayınladığımız bülten kotası müsaade ettiğinizi  yayım hakkı ve telif hakkı;materyalin bütün kanuni hakların sadece eser sahibine ve Gürsel yayınevine olacağı kabul ederim. Yayınlanan eserlerin, hiç bir şekilde kopyalanmayacağı ve iktibas edilemeyeceği, kullanma ihtiyacı gerektiğinde,yayınevi ve eser sahibinin müsaadesinin alınması gerektiğini kabul ederiz.

Sitemizden yayınlanacak reklam içeriğinde stojen ve diğer bilgi alış verişi yapan bilgiler bulunmayacağını bu bilgilerin tespitinde yayınlanacak olan sayfamızın kaldırılacağımı bilmekte ve bir hak iddia edemeyeceğimizi kabul etmekteyiz.

Aşağıdaki bilgilerin; reklam sahibinin, materyallerin firmamıza bağlı şahıslar olduğunu, herhangi bir hukuki problemde aşağıdaki isimli Materyalin  sahibi ve Sorumlu Müdürü müştereken ve müteselsilden kabul ederiz.

KATILIM ALAN AÇISINDAN SÖZLEŞME

Dergi yazıları verenin müracaatından sonra gönderilen dokümanın; T.C. Kanunu ilgili maddeleri ile;Telif Eserleri kanunu ve Türk Ceza Kanununa aykırılığının bulunup,bulunmadığını kontrol ettikten sonra sözleşmede istenilen yayın aralığında yayınlamakla yükümlüdür.

Dergi yazıları  bilgileri başka yerde kullanılmaz, başkalarına devredilemez. Dergi yazıları bilgisi eksik gözüken bilgileri yayınlanmaz.

Dergi yazıları yayınlanmasına iki taraf tarafınca karar verilmesi üzerine "katkı payı" aşağıdaki hesaba yollanmayan tanıtımlar yayınlanmaz.

Yayın akışında; sitenin kapanması,heçklenmesi gibi elde olmayan sebeplerden dolayı kapanma arasındaki zaman dilimi site tarafında güne gün olarak yayınlayacağını taahhüt eder.

 

 YAPACAKLARIMIZ;YAPTIKLARIMIZIN GARANTİSİ ALTINDADIR

Hazırlayan  Mahmut Selim GÜRSEL yazışma adresi  corumlu2000@gmail.com